Krynica Górska Pensjonat Miła

Baza znalezionych fraz

JungleRecords Poleca.

Temat: Krynica Górska - pensjonat "Miła" czy wiecie coś o tym pensjonacie
Krynica Górska - pensjonat "Miła" czy wiecie coś o tym pensjonacie
  Hej:):-)
Mam do was prośbe, czy był ktoś może w pensjonacie Miła w krynicy. Właśnie wybieram sie tam za 2 dni i chciałabym się dowiedzieć czegoś o tym miejscu. Jak tam jest,chciałabym poznać waszą opinię jeżeli tam byliście. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam :-)
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=174202Temat: Cane Corso
31.05.2008r rodzinny wyjazd do Krynicy Górskiej. Wszystko było ok już miałam Uze zapinać na smycz by iśc z nią i Nikodemem do sklepu. Było parno ale jeszcze nie padało, i nagle strasznie zxagrzmiało Uza zgłupiała niewiedziała co robic zaczeła biec!!!!!Nie reagowała na żadną jej znanaż komende leciała na oślep (pod pionową górkę). Znalazła dziure w płocie i poleciała przed siebie ja zdążyłam krzyknąć w między czasie do Kuby leć za nią!!!!!A ja pobiegłam na około myśląc, że nie zdąży wyleźć pod górkę. Niestety ani ja ani mój mąż nie udało nam się jej dogonić. Ludzi mówili że pobiegła do lasu schodziłam jak ktoś był w Krynicy to od centrum w lesie do słotwin i do końca lasu w 2 strone!!!!Masakra!!!Nigdzie psa nie było!!!Mój mąż również szukał i teść!!Nie ma wracam jest godzina ok 18 bierzemy auto i jeeziemy na jaworzyne myśląć iz może przeleciała całą górkę w szoku!!!tam teżj ej nie ma!!! Wracamy do miejsca gdzie była ostatnio widziana wszyscy wiedezą że zginoł szary pies z ciętymi uszami i ogonem!!!Nikt jej nie widział!!!Szukamy w centrum, nie ma Bylismy na policji może tam było zgłoszenie o "pise mordercy" wałęsającym się po ulicy. Straż miejska też nic nie widziała. Jeszcze raz jedziemy tam gdzie ją ostanio ludzie widzieli nie ma!!!Jedziemy do pensjonatu by zrobić ogłoszenie że zginoł pies szukasmy ksero jest godzina 21.30 miła pani z hotelu po cichu nam skserowała i mogliśmy rozwieszać!!!Na razie mieliśmy tylko 20 ogłoszeń ale zawsze to coś!!!Rozwieszamy w głównych punktach w Krynicy informujemy6 taksówkarzy, prosimy by podali przer radio tą wiadomość.
Na koniec tego okropnego dnia mówie do Kuby jedzmy tam jeszcze może teraz będzie może już się uspokoiła!!Kuba iok też o tym myślałem! Jest to górka krzyżowa w krynicy stoimy na szczycie i wołamy i wołamy i wołamy!!!Wydawało mi się, że widze dwa punkciki iskrzące się tak samo jak jej oczaki. Myśle nie neimoże być ona ale wołami gwizdam dalej juz się odwracamy i mamy wracać do pensjonatu i szukać jutro o 5 a nagle coś w krzakach się poruszyło!!!wołamy znów!!!!I faktycznie to ona!!!!Ludzie myślałam że ze szcześcia się po prostu piskam!!!!!tak to ona szła powolutku wystraszona ale szczęśliwa jak już nas poznała i przyszła czułości nie było końca!!!!!Od razu do samochodu i do domu!!!Zjadła troszke jedzonka i się napiła wody!!Spała spokojnie ale dziś nie wychodzi z pensjonatu siedzi tylko w pokoju rano zrobiła siku i qupke. Boi się i piszczy jak zostaje sama.Ale jest i jestem mega szczęśliwa jak tak biegałam po tych lasach w japonkach przedzierałam się po jerzynach pisałam sobie czarne scenariusze że nigdy jej nie juz nie zobacze!!! Ale jest nawet nie wiecie jaka jestm szczęśliwa!!!
Źródło: forum.molosy.pl/showthread.php?t=3718