Kraków Tarnobrzeg busy

Baza znalezionych fraz

JungleRecords Poleca.

Temat: Jak dojechać...?
Najwygodniej z Krakowa PKP.
Z dworca głównego PKP na dworzec główny PKS kursuje autobus nr.34
przystanek na którym należy wysiąść przy dworcu głównym PKS-AL.Tysiąclecia
Bilet normalny kupuje się w kiosku Ruchu kosztuje 1.8 PLN
ale na tej trasie ,kursują też prywatne autobusy nr.34 -opłata u kierowcy 1PLN
rozkład autobusu 34 [wysiadasz na al.Tysiąclecia]
http://www.mpk.lublin.pl/rozklady.php?lin=034&przy=485
busy do Wierzchowisk [kierunek -Zamość ,Krasnystaw,Chełm.Piaski] tutaj:
http://www.angelfire.com/jazz/mlawa/busy/lublin.htm
Strona PKS, z aktualnym rozkładem jazdy jest w przebudowie
informacja telefoniczna -razkład jazdy PKS-(081) 710 49 68
Piszę o tym dlatego że: przy dworcu głównym PKP zlokalizowany jest też dworzec Południowy PKS- z tego dworca tez odchodzą autobusy do Krasnegostawu [ po drodze wysiada się w Wierzchowiskach].
Autobusy z Krakowa do Zamościa ,jadą najczęściej przez Tarnobrzeg nie zachaczając o Lublin[ale sprawdź]
Grzegorz
Źródło: forum.swidnik.net/viewtopic.php?t=1899



Temat: Al Fatnujah - Trasa Koncertowa
" />zespół rozrywkowo-beatboxowy rusza w trase

2 busy ludzi i sprzętu, vj, dj, hypeman, mc's i wszystko co jesteś w stanie sobie wyobrazić... na tą chwile potwierdzoen są biby:

1 czerwca
Piwnica 21 Poznan

2 czerwca
Kalkscheune Berlin

6 czerwca
Birbant Lublin

7 czerwca
Orbita Tarnobrzeg

8 czerwca
Dobra Karma Warszawa

9 czerwca
Tytus i Koka Kraków

14 czerwca
Mandarynka Sopot

15 czerwca
Mezzoforte Szczecin

16 czerwca
Cube Lodz

23 czerwca
Cockney Kielce

24 czerwca
Alibi Wroclaw


na dniach wrzuce kolejne miasta/kluby/daty, zresztą sprawdzajcie onet, "metro", słuchajcie radia i zaglądajcie na myspace chłopaków, na www.al-fatnujah.beatbox.pl i www.al-fatnujah.fotolog.pl, sprawdzajcie też słupy ogłoszeniowe w swoich miastach bo 5tys plakatów pojechało w Polskę, sprawdzajcie kieszenie swoich sean johnów i wyciągajcie drobne na wjazd i piwo

w busy z chłopakami wsiadają min. Dj Debet, killa hypeman Joopz, killa selector Junior Stress, killa rzecznik prasowy Menthos aka wersalka.com, i killa cokolwiek ras jak dostanie urlop na uczelni i w robocie

killa pozdrowienia
Źródło: slizg.eu/forum/viewtopic.php?t=7371


Temat: Staszów-Kraków
Skoro pyta to znaczy, że umie słuchać. Sam pewnie wie co chce zrobić, ale skoro pytanie nic nie kosztuje a może dać cenne wskazowki dlaczego nie spytać?
Na pytanie Kraków czy Warszawa odpowiem tak. W tej chwili Staszów praktycznie odcięty jest od świata. Aby dojechać na rano do Warszawy trzeba jechać na na nocny autobus do Tarnobrzega. Ostatni autobus z miasta odchodzi w świat o 20.10 do Kielc. Najwcześniejsze do Staszowa przyjeżdzają po 7 rano. Aby gdzieś daleko pojechać tak aby nocą jechać pociągiem albo nocą wracać przez Kielce albo Kraków albo wyjeżdzamy za wcześnie ze Staszowa albo grzęźniemy w Kielcach lub Krakowie. (2 godziny rannego powrotu albi dwie godziny wczesniejszego wyjazdu i jeden dzien urlopu z glowy). Ostatni z Kielc o 19.30 i pełnusieńki. Wyjazd na koncert, do teatru itp tylko samochodem bo nie ma czym wrócić. Taki wyskok popoludniem na imprezę do Krakowa albo Kielc odpada.
Muszkieter uruchomił busa do Warszawy, wyjazd z Pińczowa po 4 rano.
I dobrze byłoby aby wieczorne busy do Kielc czy Krakowa były skomunikowane z pociągami dalej w świat, podobnie z rannym powrotem.
Autobus z Warszawy do Staszowa odjeżdża o 19.30, pociąg do Kielc o 18.55, doliczając dojazd do Dworca Zachodniego wychodzi na to samo ale z Centralnego wygodniej, tylko potem z Kielc nie ma czym. Takie za..pie. Na poranny najwcześniejszy pociąg z Kielc do Warszawy o 5.40 też nie dojedziesz busem.
Źródło: forum.staszow.com/viewtopic.php?t=10419


Temat: Busy autokary wynajem Kielce transport i przewóz osób Kielce
Centrum przewozowe GoBus.pl łączy podróżnych z przewoźnikami. Firm przewozowe z Twojego regionu, od których błyskawicznie otrzymasz wycenę na przewóz osób Kielce:
- autokary turystyczne Tarnobrzeg i busy Piotrków Trybunalski i Starachowice
- przewozy autokarowe Kielce - Sandomierz
- busy do wynajęcia Jędrzejów, minibusy i wynajem autokarów Kielce - Busko Zdrój
- autobusy Staszów i wynajem autobusów Kraków
- wynajem samochodów z kierowcą Końskie
- wynajem limuzyn Skarżysko-Kamienna

Busy autobusy Kielce na wycieczki turystyczne, wycieczki objazdowe, szkolne, wyjazdy na koncerty, autobus na przysięgi, autobus na pielgrzymki autokarowe oraz autokar na imprezy sportowe, autobus na imprezy integracyjne, przewozy osób na imprezy okolicznościowe i rodzinne, przewóz gości weslenych i usługa przewozowa do ślubu i na wesela, limuzyna dla młodej pary.
__________
Tel. (12) 394-2424
Źródło: forum-ujk.pl/viewtopic.php?t=71


Temat: Propozycja wycieczki
Wstępny plan wycieczki ( zmiany do uzgodnienia)

Lublin Podzamcze o 5.40 ( można też wsiąść na dw.PKP o 5.50)
Biłgoraj p 7.33 ( PKS Lublin - Jelcz, może Jonckheere, Lider)

ewentualnie busem spod dw.PKP w Lublinie do Biłgoraja
od 6.15 do 7.50 co ok. 15 minut -czas jazdy 90 minut
to drugie rozwiązanie ma ten plus że da się na busa zdążyć z nocnych autobusów z Wrocławia, Kielc, Częstochowy, Radomia, Piotrkowa, Krakowa

Biłgoraj o 10.05 ( PKS Tomaszów na 90% H9-21)
Tomaszów p 11.38

Tomaszów o 12.35 ( PKS Tomaszów na 90% H9-21)
Chłopiatyn p 14.07

Chłopiatyn o 15.35 ( PKS Hrubieszów na 50% H9-21 czasami jeździ to kultowe Volvo)
Lublin Podzamcze p 19.16

z dworca w Lublinie możliwy powrót do

1. Warszawy odj. 20.00 ( bus)
2. Radomia, Piotrkowa, Wrocławia odj. 20.50(PKS)
3. Kielc, Częstochowy odj. 22.30 (PKS)
4. Sandomierza, Tarnobrzegu, Tarnowa, Krakowa odj. 21.55(PKS)
5. Białej Podl, Międzyrzeca, Radzynia odj. 20.00 (PKS)
6. Łukowa odj. 2000 (bus)
7. Rzeszowa (tylko w piątki i niedziele odj. 20.00 PKS)
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=1304


Temat: Tabor na trasach dalekobieżnych
Wczoraj:
Biłgoraj-Warszawa (z 8.25), PKS Biłgoraj, Autosan H1010,
Lublin-Krynica, PKS Wschód, soltour ST10,
Kielce-Lublin, PKS Kielce, mercedes bus (ten ze zwykłymi siedzeniami),
Kraków-Lublin, PKS Tarnobrzeg, mercedes (stary),
Kraków-Lublin, PKS Busko, solina;
Lublin-Stalowa Wola, PKS St. Wola, sor,
Krynica-Lublin, PKS Rzeszów, solbus.

Dziś:
Lublin-Rymanów, PKS Wschód, soltour ST10,
Janów Lubelski-Tarnobrzeg, PKS St. Wola o/Janów Lub., bus iveco;
Warszawa-Biłgoraj (z 12.40), PKS Biłgoraj, lider,
Hrubieszów-Wrocław p. Sandomierz, PKS Wschód, soltour ST10 (7 osób od Janowa Lub.)
Lublin-Krosno, PKS Krosno, sprinter
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=208


Temat: Tabor na trasach dalekobieżnych
Dziś w Krakowie:

13:15 Kraków- Lublin (BP Tour) Mecedes Sprinter III generacji
13:20 Kraków - Krynica (Vanpol) Volkswagen Crafter
13:30 Kraków - Biłograj (PKS Biłgoraj) Man's Lions Coach
13:30 Kraków - Krosno (Barbara) Mercedes Sprinter II generacji
13:30 Kraków - Krynica (PKS Nowy Sącz) Solbus C9,5
13:30 Kraków - Szczawnica (PKS Grupa/ o. Nowy Targ) Autosan Solina
13:35 Krynica - Nysa (PKS Nowy Sącz) Solbus C9,5
13:40 Zakopane - Jelenia Góra (Tour Jelenia Góra) Bova Futura FHD 12
14:10 Kraków - Racibórz (Travel Bus) Autosan H1010
14:15 Zakopane - Zielona Góra (PKS Zielona Góra) Scania Irizar
14:15 Kraków - Lublin (BP Tour) Mercedes Sprinter III generacji
14:30 Zakopane - Sieradz (PKS Sieradz) Setra S315GT
14:40 Kraków - Piwniczna (PKS Nowy Sącz) Jelcz T120
14:45 Kraków - Kamienna Wola (PTS Bracia Woźniak) Bova Futura FHD 10
15:00 Krakow - Szczawnica (PKS Grupa/ o.Nowy Targ) Mercedes Tourismo
15:15 Kraków - Sandomierz (Minibus) Mercedes Sprinter I generacji
18:05 Kraków - Sandomierz (PKS Tarnobrzeg) Solbus ST11
i dużo BOV do Zakopanego (Szwagropola) Volkswageny LT Trans Freja ( i Zakopane i Nowy Sącz)
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=208


Temat: Tabor na trasach dalekobieżnych
Dziś w Kielcach dworzec ul. Żelazna

16:58 Kraków-Kamienna Wola (Bracia Woźniak) Bova Futura FHD 10
17:41 Lublin-Katowice (Omega Bus) Volkswagen LT
18:10 Kraków-Lublin (Express Bus) Temsa
18:27 Katowice-Lublin (Omega Bus) Volkswagen LT Long
18:30 Kraków-Tomaszów Mazowiecki (Trans Pik) Mercedes O404

Dworzec PKS:

17:15 Kielce-Opoczno (PKS Opoczno) Iveco Daily
17:30 Kraków-Tomaszów Mazowiecki (PKS Tomaszów Maz.) Autosan A1010T
18:00 Częstochowa-Tarnobrzeg (PKS Tarnobrzeg) Autosan A1112T
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=208


Temat: Nowe połączenia przewoźników prywatnych
Mamy nowe połączenia Lublin - Radom ( odj. z ul. Ruskiej - skarpa)

9.30F 12.25F234 17.40BL

F - kursuje w dni robocze
234 - kursuje od wtorku do czwartku
B - nie kursuje w soboty

Także Lublin - Kraków przez Radom, Kielce
12.15 ( kursuje od czwartku do niedzieli)
14.20 (kursuje codziennie oprócz Wigilii)

Tym samym Lublin z Krakowem ma już 21 połączeń.

5.05 przez Kraśnik Kielce BP Tour
5.30 przez Radom Kielce Bus krasnostawski
6.00 przez Radom Kielce Express Bus
6.50 (1567) przez Radom Kielce BP Tour
7.10 przez Sandomierz Pacanów PKS Lublin
7.50 przez Radom Kielce BP Tour
9.00 przez Radom Kielce Express Bus
10.00 przez Sandomierz Pacanów PKS Chełm
10.40 przez Radom Kielce BP Tour
12.15 (4567) przez Radom Kielce BP Tour
12.30 (567) przez Tarnobrzeg Tarnów PKS Tarnobrzeg
12.45 przez Radom Kielce Express Bus
13.50 (457) przez Radom Kielce BP Tour
14.20 przez Radom Kielce BP Tour
15.05 przez Sandomierz Pacanów PKS Włodawa
15.15 (4567) przez Radom Kielce Express Bus
15.50 przez Radom Kielce BP Tour
16.05 przez Radom Kielce Express Bus
17.30 (4567) przez Kraśnik Kielce BP Tour
21.55 przez Sandomierz Tarnów PPKS Puławy
22.45 przez Rzeszów Tarnów PKS Lublin
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=331


Temat: Nowe połączenia miedzymiastowe i dalekobieżne
no to licytujemy dalej

Lublin - Kraków

6.00 Lublin - Kraków obsł. Express Bus Puławy
6.35 (4-7) Lublin - Kraków obsł. BP Tour Bełżyce
7.10 Lublin - Zakopane obsł. PKS Lublin
7.40 Lublin - Kraków obsł. BP Tour Bełżyce
9.00 Lublin - Kraków obsł. Express Bus Puławy
10.00 (1,5,6,7) Chełm - Kraków obsł. PKS Chełm
10.40 Lublin - Kraków obsł. BP Tour Bełżyce
11.10 Lublin - Zakopane obsł. Misura Branew
12.30(5-7) Lublin - Kraków obsł. PKS Tarnobrzeg
13.30 (4-7) Lublin - Kraków obsł. BP Tour Bełżyce
15.40 Lublin - Kraków obsł. BP Tour Bełżyce
16.00 Lublin - Kraków obsł. Express Bus Puławy
21.55 Puławy - Zakopane obsł. PKS Puławy
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=42


Temat: Nowe połączenia miedzymiastowe i dalekobieżne

no to licytujemy dalej

Lublin - Kraków

6.00 Lublin - Kraków obsł. Express Bus Puławy
6.35 (4-7) Lublin - Kraków obsł. BP Tour Bełżyce
7.10 Lublin - Zakopane obsł. PKS Lublin
7.40 Lublin - Kraków obsł. BP Tour Bełżyce
9.00 Lublin - Kraków obsł. Express Bus Puławy
10.00 (1,5,6,7) Chełm - Kraków obsł. PKS Chełm
10.40 Lublin - Kraków obsł. BP Tour Bełżyce
11.10 Lublin - Zakopane obsł. Misura Branew
12.30(5-7) Lublin - Kraków obsł. PKS Tarnobrzeg
13.30 (4-7) Lublin - Kraków obsł. BP Tour Bełżyce
15.40 Lublin - Kraków obsł. BP Tour Bełżyce
16.00 Lublin - Kraków obsł. Express Bus Puławy
21.55 Puławy - Zakopane obsł. PKS Puławy



No Lublin większy :) i PKS Lublin tylko 1 robi
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=42


Temat: Kursy zawieszone lub zlikwidowane
Jechałem czterokrotnie tą linią na odcinku Sandomierz- Kraków i nie było źle z frekwencją. Z Sandomierza ostatnie połączenie do Krakowa jest o 15:05 (tylko pt-nd) no i od niedawna bus PKS Włodawa o 17:15 (ale człowiek ryzykuje, że się nie zmieści). Parę osób wsiadło w Tarnobrzegu, a dużo osób w Mielcu (teraz ostatni z Mielca do Krakowa będzie o 17:30 i to tylko w nd). Myślę, że Connex zbyt szybko się wycofał, nocne połączenia się coraz lepiej przyjmują, ale trzeba przeczekać początkowe trudności.
Źródło: forum.infobus.pl/viewtopic.php?t=389


Temat: co sądzicie o MPK, PKS oraz o busach
" />Wlasnie. Przejedzcie sie Koleja Mazowiecka zobaczcie jak tam jest i potem pozostanie wam pocalowac busa krasnickiego w reflektor z wdziecznosci za to ze was wozi za male pieniadze.

A dla wszystkich malkontentow podsylam rozklad PKS i Veolii na linii Lublin - Krasnik Stary. Autobusy podpisane "codziennie" moga nie kursowac w swieta panstwowe i koscielne , o szczegoly nalezy dowiadywac sie bezposrednio u przewoznikow.

Tak ze jak wam sie busy nie podobaja to macie PKS. Do podrozowania PKP tez zachecam, tylko zeby ktos potem nie mial pretensji ze szynobus czekal godzine w Lublinie na opozniony pospieszny.

Lublin D.A. Glowny - Krasnik Stary D.A.

0.45 SANOK - Veolia Sanok ( od poniedzialku do soboty)
1.15 SANOK - Veolia Sanok ( w niedziele)
6.00 KRAKOW - PKS Busko-Zdroj ( w poniedzialki, soboty i niedziele)
7.10 ZAKOPANE - PKS Wschod Lublin ( codziennie)
7.50 KRYNICA - PKS Krasnik ( codziennie)
8.00 KATOWICE - PKS Katowice ( codziennie)
8.25 ZAKOPANE - PKS Krasnik ( codziennie)
9.10 KIELCE - PKS Wschod Krasnystaw ( codziennie)
10.00 KRAKOW - PKS Chelm ( codziennie)
10.40 KRASNIK FABRYCZNY - PKS Krasnik ( w dni robocze)
11.00 KIELCE - PKS Ostrowiec ( codziennie)
11.15 RYMANOW ZDROJ - PKS Wschod Lublin ( codziennie)
12.00 STALOWA WOLA - PKS Stalowa Wola ( w poniedzialki i piatki)
12.30 TARNOBRZEG - PKS Tarnobrzeg ( codziennie)
13.05 STALOWA WOLA - PKS Stalowa Wola ( codziennie oprocz wakacyjnych weekendow)
13.15 RZESZOW - PKS Rzeszow ( codziennie)
13.20 KRASNIK FABRYCZNY - PKS Krasnik ( w dni nauki szkolnej)
14.00 KIELCE - PKS Kielce ( codziennie)
14.10 KRASNIK FABRYCZNY - PKS Krasnik ( w dni nauki szkolnej)
14.20 USTRZYKI DOLNE - Veolia Sanok ( w poniedzialki, piatki i soboty)
14.30 MIELEC - Veolia Mielec ( codziennie)
15.05 KRAKOW - PKS Wschod Wlodawa ( od czwartku do niedzieli)
15.15 SKARZYSKO-KAMIENNA - PKS Starachowice ( codziennie)
15.30 RZESZOW - PKS Rzeszow/PKS Bialystok ( codziennie)
16.05 KROSNO - PKS Krosno ( w piatki i niedziele)
16.20 TARNOBRZEG - PKS Tarnobrzeg ( codziennie)
16.30 KRASNIK FABRYCZNY - PKS Krasnik ( codziennie)
17.10 STALOWA WOLA - PKS Stalowa Wola ( codziennie)
18.00 KIELCE - PKS Kielce ( w piatki, soboty i niedziele)
18.20 RZESZOW - PKS Rzeszow ( w piatki i niedziele)
19.20 OSTROWIEC - PKS Ostrowiec ( codziennie)
19.35 STALOWA WOLA - PKS Stalowa Wola ( w niedziele oprocz wakacji)
19.40 TARNOBRZEG - PKS Tarnobrzeg ( w piatki, soboty i niedziele)
20.00 RZESZOW - PKS Rzeszow ( w piatki i niedziele)
20.30 OSTROWIEC - PKS Ostrowiec ( w niedziele oprocz wakacji)
21.00 TARNOBRZEG - PKS Tarnobrzeg ( w niedziele)
22.30 WROCLAW - PKS Wschod Hrubieszow/POLBUS Wroclaw ( codziennie)
22.45 WISLA - PKS Wschod Lublin ( codziennie)
Źródło: lkr.pl/viewtopic.php?t=6728